logo
XS
SM
MD
LG
(0352) 23-63-82
м. Тернопіль, вул. Клінічна, 1

Дізнайся про свій ВІЛ - статус

2 грудня, з 12.00 до 14.00 на вул Гетьмана Сагайдачного, біля пам'ятника Івана Франку, в м. Тернополі відбудеться просвітницька акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Контакний номер: +38 097 761 00 41 - Зот Галина Григорівна - лікарка-методичтка КНП "Тернопільський обласний центр громадського здоров’я" ТОР

В ході проведення заходів будуть проводитись безкоштовні консультації лікарів, експрес – діагностика на ВІЛ - інфекцію, роздача просвітницької літератури з питань профілактики ВІЛ – інфекції /СНІДу та пропаганди здорового способу життя.

Епідемічна ситуація по ВІЛ/СНІДу за 10 місяців 2019 року в Тернопільській області складна. За останні роки щорічно збільшується кількість вперше виявлених випадків на фоні практично однакової кількості обстежених.
Основний вік інфікованих 30-39 років, на який припадає 33,7% всіх зареєстрованих випадків та вікова група 40-49 років –відповідно 26,5% .У віковій групі 50 + років зареєстровано 13,2% випадків . Ці пацієнти, як правило інфікувались у значно молодшому віці і вже звертаються за медичною допомогою у зв’язку з клінічними проявами СНІДу. Небезпечним щодо поширення ВІЛ-інфекції свідчить факт «помолодіння» ВІЛ-інфекції, тобто виявлення випадків у пацієнтів у віковій групі 15-19 років.

Закликаємо вcіх витратити 15 хвилин свого життя і пройти тестуванняна ВІЛ – інфекцію! Процедура є абсолютно безкоштовною.

Бережіть себе. Ми бажаємо Вам здоров’я!

КНП «Тернопільський обласний центр громадського здоров’я»
Тернопільської обласної ради