logo
XS
SM
MD
LG
(0352) 23-63-82
м. Тернопіль, вул. Клінічна, 1

Раді вашому вибору ЗА вакцинацію та вітаємо

"День 3....почуваємося добре, суглоби не крутить вже, Місце уколу відчуваємо хіба якщо доторкнутися до нього, почервоніння нема.
День 2...температури не було ні в мене ні в чоловіка, трохи крутить суглоби але чи то від вакцини чи змін в погоді невідомо (обійшлися без таблеток).
Стан нормальний.
____________________________________________________________________
Поки минуло після вакцинації 1год. 30 хв., поки політ нормальний
___________________________________________________________________
Ми з чоловіком перехворіли на #Covid_19 і так вже, чесно, стомилися постійно оглядатися,боятися, бути в постійному стресі....Ми вирішили ... І навіть не думали,що все може так бігом статися і ми будемо так швидко провакциновані.
Спочатку зареєструвалася в "ДІЇ", але там мені "вискочило" повідомлення після заповнення форми про те, що моя робота є дуже важливою ,тому, що працівники освіти є в пріоритеті. Керівник або роботодавець внесе нас в список.
Але тут, на ФБ, побачила, що йде активна вакцинація залишковою вакциною.
І ми, з чоловіком, зробили свій вибір і сьогодні провакцинувалися.
Завдяки змінам до дорожньої карти, затвердженим МОЗ України 01.03.21 ми отримали змогу вакцинуватись за рахунок залишкових доз.
Велика подяка за надану можливість та мобільній бригаді, котра якісно виконує свою роботу (на їх сторінці ви можете заповнити форму про виявлення бажання вакцинуватися і прийде час вам подзвонять і скажуть куди приїхати,для цього у вас може бути тільки 20хв, 30хв..... у нас було трошки більше часу)
А найбільша подяка Ви чарівниця. Вибачте,що вчора так пізно не дала можливості Вам відпочивати.
Найближчі 3 дні , я ще напишу про своє самопочуття після вакцинації.
Всім міцного здоров'я.
P.S. Ще такого легкого укола я немала ні разу в житті. Дівчата - медики молодці." - Svitlana Sachenko