logo
XS
SM
MD
LG
(0352) 23-63-82
м. Тернопіль, вул. Клінічна, 1

Краще попередити, аніж лікувати

 Краще попередити, аніж лікувати, тож ми вирішили нагадувати вам, як можна зменшити свої шанси зараження грипом, у сезон його "розквіту":

№2: часто провітрюйте приміщення 

Та пам'ятайте ! найкраща профілактика грипу — це щорічна вакцинація.

Щорічна вакцинація від грипу — це найкращий спосіб:

- зменшити ризик захворіти на грип;
- зменшити ризик серйозних ускладнень, госпіталізації та смерті.

Вакцина захищає від усіх актуальних штамів грипу, є безпечною і ефективною.

 Найкращий час для щеплення — напередодні грипозного сезону (у вересні). Якщо такої можливості не було, то вакцинуватися можна і впродовж усього сезону. Всупереч поширеному міфу, це не ослаблює, а посилює здатність організму протистояти грипу.

 Цього року українцям доступні дві вакцини проти грипу:

«Ваксігрип Тетра» (виробник — «Санофі Пастер», Франція) та «Джісі Флю» («Грін Кросс Корпорейшн», Південна Корея), обидві якісні та безпечні.

Якість вакцин, котрі ввозять до країни, перевіряють Держлікслужба України та Лабораторія з контролю якості медичних імунобіологічних препаратів Державного експертного центру.

Вакцину «Ваксігрип Тетра» можна застосовувати для щеплення дітей віком від трьох років, а «Джісі Флю» — від шести місяців.

«Джісі Флю»(Грін Кросс Корпорейшн, Південна Корея) - трьохкомпонентна (включає два штами віруса типу А(H1N1,H3N2) і один лінії В).

«Ваксігрип Тетра» (СанофіПастер»,Франція) - чотирьохкомпонентна(включає два штами вірусу А та дві лінії віруса типу В)

 Вакцинація проти грипу належить до рекомендованих щеплень та відсутня у національному календарі щеплень, тому вакцину можуть закуповувати за гроші місцевих бюджетів, підприємств або власним коштом громадян.
Одне щеплення захищає впродовж усього сезону грипу від найбільш поширених і небезпечних штамів.