logo
XS
SM
MD
LG
(0352) 23-63-82
м. Тернопіль, вул. Клінічна, 1

КАЛЬКУЛЯТОР ЖИТТЯ

Зізнавайтеся, вам цікаво дізнатися приблизну тривалість свого життя? Звісно, до кінця ніхто не знає, скільки років кожен може прожити. Проте, сучасні дослідження та наукові знання створили інструмент для оцінки довголіття людини через призму способу життя.
Ми раді презентувати наш новий проєкт – «Калькулятор життя»! Він аналізує низку факторів: звички, харчову поведінку, хронічні захворювання, фізичну активність тощо, та оцінює, як вони впливають на довголіття. Калькулятор показує те, наскільки позитивні зміни збільшують тривалість життя.
? Як це працює ?
Беремо демографічні дані, додаємо оцінку ваших звичок, аналіз певних захворювань, ще трішки магії… Готово! Інструмент, що допоможе кожному оцінити власне довголіття.
Алгоритм дій
Заходите на сайт: https://life-calc.phc.org.ua Заповнюєте дані - Не пропускаєте жодного питання - Отримуєте результат - Аналізуєте, чи потрібно вам змінювати звички, щоб прожити довше.
Все що потрібно – трішки вашого часу. Проходьте «Калькулятор життя» та діліться результатом із друзями!
Над створенням «Калькулятора життя» працювали:
- Ірина Агеєва – керівниця відділу супроводу підтримки реформ та регіонального розвитку Центру громадського здоров’я, ентузіастка цифрових інструментів в онлайн комунікації, що стимулюють поведінкові зміни та збільшують персональні шанси на довголіття.
- Ілля Чайковський – науковий консультант, провідний науковець Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, кандидат медичних наук, фахівець з медичної кібернетики та інформатики інноваційних методів функціональної діагностики.
- Владислав Маланін – консультант з розробки програмного модуля, аспірант Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, лікар, архітектор технічних рішень, фахівець з штучного інтелекту та хмарних обчислень.
- Владислав Рибалко – консультант з розробки дизайну та стилю, магістр факультету біотехнології та біотехніки НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського».
Детальніше про проєкт - https://bit.ly/3zv5hFC