logo
XS
SM
MD
LG
(0352) 23-63-82
м. Тернопіль, вул. Клінічна, 1

Розпочав роботу тимчасовий центр вакцинації в Тернополі

5 червня розпочав свою роботу тимчасовий центр масової вакцинації в Тернополі. 


В урочистому відкритті взяли участь очільники області, спільно із керівництвом Тернопільського обласного центру громадського здоров'я і медичними працівниками, та усі охочі мешканці Тернопільщини, що зареєструвалися через "Дію", або національний контакт-центр МОЗ України. 


За перший день роботи у тимчасовому центрі масової вакцинації було щеплено 372 особи.

Більше фотоматеріалів тут.

НАГАДАЄМО:
В Тернополі у суботу та неділю (5.06 та 6.06) в Центрі дозвілля та молодіжних ініціатив імені Довженка, вул. Злуки 45, буде працювати Центр вакцинації з 9:00 до 16:00.


В ньому щеплюватимуть громадян, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт «Дія» або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я.


Щеплюватимуть вакциною CoronaVac, виробленою компанією Sinovac


Вакцина Coronavac — це інактивована вакцина, розроблена китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech, що спеціалізується на виробництві вакцин проти гепатиту та грипу.
За наявними дослідженнями станом на 25 березня 2021 року ефективність вакцини становить 83,5% після щеплення двома дозами.
Ця вакцина містить у своєму складі інактивований вірус. Організм реагує на нього та виробляє імунітет. Схоже працюють вакцини проти поліомієліту, грипу.
Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила використання вакцини CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac. 
В організації зазначили, що тепер країни, які закупили вакцину можуть бути впевненими в тому, що вона відповідає міжнародним стандартам безпеки, ефективності та виробництва.