logo
XS
SM
MD
LG
(0352) 23-63-82
м. Тернопіль, вул. Клінічна, 1

Залишайтесь активними вдома

 

Кожна з наших звичок впливає на іншу та на нас загалом: фізично та психічно. Так фізична активність гарантує здоровий апетит, добрий сон, чистий розум та хороший настрій. Самим чи з сім'єю, важливо випрацювати здорову рутину та дотримуватись її. Так ваше тіло матиме "розпорядок денний" та буде з легкістю виконувати його, навіть на карантині.

Важливо починати з найменшого, а далі дивитися по своїх можливостях. Краще регулярно вставати на декілька хвилин на розминку, аніж скинути все в один раз.

Якщо немає енергії чи мотивації:
Секрет в створені нової звички - починати з найменшого. Не ставте перед собою надскладних завдань. Краще 10 присідань, ніж зовсім без них.
Прив'яжіть активність до іншої діяльності. Наприклад: заварили чай і поки він настоюється - віджимання. Обирайте те, що буде підходити до вашої ситуації.
Хороший старт - до хорошого продовження. Починайте день з легкої розминки чи розтяжки. Встали - розім'яли тіло, або зробили це, поки вистигає кава.
Пошукайте в інтернеті те, що зацікавить саме вас. Можливо це будуть не звичайні вправи, а йога, для прикладу.
Хороша ідея - провітрити квартиру. Свіже повітря додає бажання порухатись.
Проявіть креативність та дивіться як саме ви можете бути активними саме зараз. Дивитесь серіал, можна лежачи почати рух, можливо захочеться встати та продовжити.
Якщо є діти, зробіть з вправ гру та повеселіться.
Та пам'ятайте: щоб було бажання до вправ, вони мають приносити задоволення, тому прислухайтесь до себе та шукайте те, що підійде саме вам. Не бійтесь пробувати нове.

 

За посиланням знайдете список каналів та додатків для занять дома: https://bit.ly/2V6hcGM

Джерело: CDC